Who's Online

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Студенти УТЕК КНТЕУ здобули чотири призових місця на міжнародному конкурсі в Словаччині

14 грудня 2017 р. cтуденти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяли участь в міжнародному конкурсі “Sweetcup 2017”, що проходив у м. Пряшів (Словаччина) в Stredná odborná škola obchodu a služieb. Змагалися команди кухарів та товарознавців з Угорщини, Словаччини, Польщі та України.

Детальніше...

До Дня Збройних сил України студенти коледжу змагалися в складанні автомата

6 грудня 2017 року в кабінеті захисту Вітчизни коледжу пройшли змагання до Дня Збройних сил України по розбиранню і складанню автомата та спорядження магазину серед студентів. Керівником був викладач УТЕК КНТЕУ О.М.Івановчик. Переможці нагороджені грамотами.

З студентами коледжу проведено годину права “Я і мої права”

tuzh 1

6 грудня 2017 року студенти коледжу разом з викладачем В.З.Павлик взяли участь в виховному заході “Я і мої права”, що відбувся в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва. Провела годину права юрисконсульт Ужгородського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді А.Ф.Оленич. Захід пройшов за сприяння завідуючої відділу обслуговування юнацтва Г.В. Бомбушкар.

Детальніше...

Студенти коледжу побували на виставці сучасної стрілецької зброї

5 грудня 2017 року група студентів УТЕК КНТЕУ разом з викладачем О.М.Івановчиком побувала на виставці сучасної зброї, що була організована військовою частиною міста Ужгород спільно з військовою кафедрою УжНУ. Виставка розміщалася в приміщенні Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру. Екскурсія була приурочена до Дня Збройних сил України.
Студенти мали змогу ознайомитися з зразками сучасної стрілецької зброї, побачили форму та взуття українських бійців, бронежилети, військовий провіант тощо.

Навчально-виховні заходи на тему «Знання іноземних мов – ключ до успіху в сучасному світі»

inoz 1

З 5 по 7 грудня викладачі циклової комісії європейських мов провели низку заходів з метою популяризації вивчення англійської, німецької та словацької мов.

Детальніше...

Студенти ужгородських коледжів говорили про толерантність

tol 1

15 листопада 2017 р. студенти Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора з куратором Оксаною Мургою та студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з викладачем Вікторією Павлик відвідали Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва, де пройшла година спілкування «Усі ми – люди на цій землі» з нагоди тижня толерантності.

Детальніше...