Who's Online

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ вивчали досвід ведення туристичного бізнесу

pol 1

19 жовтня 2017 року студенти та викладачі відділення готельного та туристичного обслуговування Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяли участь у навчальному семінарі «Презентація власного туристичного бізнесу як дієва форма співпраці роботодавця та студентської молоді з метою подальшого ефективного працевлаштування». Захід проведено спільно з Регіональною туристичною організацією Закарпаття. Семінар відбувся у с. Поляна Свалявського району в готелі «Катерина».

Детальніше...

Цікаві заходи до Дня європейських мов

evr

26 вересня студенти коледжу долучилися до святкування Дня європейських мов, який не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає їх вивчати. Цей день став нагодою відзначити важливість вивчення мов та поширити культурне багатство європейських країн.

Детальніше...

Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу зустрічалися з воїном АТО

zax

9 жовтня 2017 р. студенти УТЕК КНТЕУ разом з викладачами Вікторією Павлик та Михайлом Гречином зустрілися з учасником АТО, сержантом, кавалером ордену «За мужність» ІІІ ступеню, ужгородцем Русланом Ференці. Захід пройшов з нагоди Дня захисника України (наші громадяни відзначатимуть його 14 жовтня) в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва за сприяння завідуючої відділом обслуговування юнацтва Галини Бомбушкар.

Детальніше...

Студенти УТЕК КНТЕУ проходили навчально-виробничу практику в Словаччині

2
Влітку 2017 р. ми, три студентки Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальності Готельне обслуговування, проходили навчально-виробничу практику в Словаччині в  Штребске Плесо в ресторані «Стара Пошта». Проживали в комфортних апартаментах «Олівер». При проходженні практики нас ознайомили з меню закладу, показали, як проходить процес обслуговування гостей.

Квест у Краєзнавчому музеї архітектури та побуту

IMG-143a370eeec69c55b333de7c2fd777d8-V

Під час святкування тижня туризму, за ініціативи викладача Бабич О.С. та супроводу викладачів циклової комісії Пинзеник Л.М., Канчі В.М., Федорової О.І., студенти І, ІІ, ІІІ, ІV курсів спеціальності «Готельно-туристичне обслуговування» пройшли цікавий квест у Краєзнавчому музеї архітектури та побуту. До цього заходу завдання були ускладнені. Студенти ближче познайомились з традиціями та звичаями рідного краю. Особливу подяку хочеться виразити директору музею Тетяні Сологуб-Коцан за підтримку та прекрасні організаторські здібності.

Студенти УТЕК КНТЕУ відвідали арт-салон Й.Чернія

chernij 1

29 травня 2017 року студенти УТЕК КНТЕУ разом з викладачами Л.Ш.Касардою та В.З.Павлик відвідали арт-салон закарпатського художника Йосипа Чернія (1953-2003) та зустрілися з дружиною митця Надією Олександрівною Черній.

Детальніше...