Who's Online

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ мали зустріч з успішними людьми з інвалідністю

3 грудня 2018 р. в Ужгородському торговельно-економічному коледжі пройшла зустріч з громадською активісткою та журналісткою Мариною Сташиною-Неймет та соціальним працівником, поетом Олександром Кваком. Зустріч пройшла з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

inval.jpg

Організували зустріч голова студентської ради УТЕК КНТЕУ Роман Канюк та голова студентського профкому Ольга Федорова.

inval2.jpg

Марина розповіла студентам свою історію. Вона закінчила університет. Деякий час працювала викладачем англійської мови в цьому коледжі. Зараз вона займається громадською діяльністю, допомагає людям з інвалідністю, а також працює журналісткою. Вона розповіла про історію боротьби за права осіб з інвалідністю, досягнення України в цій сфері, а також про роль кожної людини в формуванні позитивного ставлення до людей з інвалідністю.

Також цікавим співрозмовником був Олександр. Він має диплом українського філолога. Пише вірші, а зараз працює над написанням роману. Він презентував студентам та викладачам дві збірки своїх віршів. Донедавна Олександр працював в Закарпатському регіональному центрі соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації “Вибір”.

inval3.jpg

Зустріч мала важливе значення для студентів, адже тема зміни ставлення до людей з інвалідністю, організація доступності для маломобільних груп населення на сучасному етапі є однією з найбільш актуальних.