Who's Online

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню захворюванням, які викликані корона вірусом COVID-19, в УТЕК КНТЕУ

карантин.png

Згідно листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020р. №1/9-154 та рішення засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 р.


НАКАЗУЮ:
1. Призупинити проведення у коледжі аудиторних навчальних занять, проходження навчальної та виробничої на підприємствах практик, інших масових заходів з 12.03.2020 по 03.04.2020р.
2. Заступнику директора з навчальної роботи, заступнику директора з навчально-виробничої роботи внести корективи в графік навчального процесу для здобувачів денної форми навчання для забезпечення умов виконання навчальних планів у повному обсязі після завершення карантину .
3. Передбачити необхідні зміни у розкладі занять, екзаменаційної сесії та повідомити здобувачів освіти денної форми навчання, оприлюднити на офіційному веб-сайті коледжу.
4. Завідувачам відділень, викладачам організувати опрацьовування навчального матеріалу з дисциплін (предметів) з використанням можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів, тощо.
5. Заступнику директора з адміністративно-господарської роботи продовжити реалізацію системи невідкладних протиепідеміологічних заходів з підтримки санітарного стану приміщень навчальних корпусів та студентського гуртожитку на період дії карантину.
6. Рекомендувати студентам, які проживають в гуртожитку коледжу, під час дії карантину перебувати за місцем постійного проживання батьків. В разі продовження перебування в гуртожитку суворо дотримуватися рекомендацій та порядку проведення протиепідеміологічних заходів.
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Директор коледжу С.М.Волощук