Who's Online

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Життя - понад усе!

"Життя - понад усе!" - під таким гаслом 4 лютого в нашому закладі відбулася лекція на протиабортну тематику серед студентів третього курсу.

Ні абортам 1

Лектори - учасники сімейно-соціального проекту "Я ХОЧУ ЖИТИ" Сімейного відділу Мукачівської єпархії УПЦ - розповіли нашим студентам про невтішну статистику щодо проведення абортів в Україні та у світі. Акцентуючи на проблемі згубних наслідків аборту для жінки, лікар Іван Орсаг наголосив, що ця проблема лежить не тільки в медичній площині, але несе в собі й духовну, психологічну та соціальну складові. Свого колегу підтримала Яна Дмитренко, додавши, що аборт утворює глибоку психологічну прірву між чоловіком і жінкою, яка часто призводить до руйнації сім'ї.

Під час зустрічі наші студенти активно долучалися до обговорення проблеми, взяли участь в анонімному анкетуванні на тему лекції.

Ні абортам 2

 Насамкінець, Мирослава Мельничук розповіла їм про свій життєвий досвід та про радість материнства як найвищий Божий дарунок для жінки. Вона також зачитала свій авторський вірш до сина і закликала слухачів берегти любов і свої майбутні сім'ї.

Ні абортам 3

Підсумовуючи зустріч, наші гості зауважили, що вони були приємно вражені цікавістю, з якою студенти сприйняли лекцію. Тема зустрічі насправді потрібна молоді, адже за нею - майбутнє. Яким воно буде - залежить від кожного з нас, від нашого відповідального ставлення до наших родин і дітей, від вміння любити і будувати міцні щасливі сім'ї.

Ні абортам