«Небратні: історія російсько-українських відносин та руйнування головних фейків ворожої пропаганди»

Небратні1.jpg

Триває повномасштабне вторгнення військ російської федерації в Україну, ударів завдано практично по всіх регіонах, гинуть тисячі мирних мешканців, нищаться об’єкти інфраструктури, у вогні зникають безцінні пам’ятки мистецтва, ворог люто і безжально творить воєнні злочини на території України.

Небратні2.jpg

 У цьому протистоянні важливим фронтом є інформаційна війна, тому для студентів коледжу було організовано лекцію-бесіду «Небратні: історія російсько-українських відносин та руйнування головних фейків ворожої пропаганди».

Небратні3.jpg

 Століттям росія намагалась нав’язати нам ідею своєї вищості і нашої меншовартості, розповідала про братні народи, тому важливо знати свою історію, щоб не стати жертвою інформаційної війни, адже ворог прагне позбавити нас, в тому числі, історичної пам’яті. В ході лекції студенти говорили про головні фейки, створені сучасною росією, царською та радянською імперіями, спроби спотворення української історії, згадували найбільші трагедії нашого народу, які, безпосередньо, пов’язані з російською тут присутністю, а також дискутували та розвінчували сучасні міфи і головні обвинувачення, які ворог використав для того, щоб виправдати свій цинічний і безпідставний напад на Україну 24 лютого 2022 року. Також присутні говорили про те, як не потрапити в пастку дезінформації, як перевіряти факти і, що важливо, яку інформацію варто поширювати в соціальних мережах і що категорично заборонено.

Небратні4.jpg

Студенти ВСП «УТЕФК ДТЕУ» вирішили створити серію відео, щоб розказати, показати і нагадати всьому світу, якими були наші міста до приходу російських «визволителів». Відеороботи можна переглянути на сторінках нашого коледжу у соцмережах. Адже зупинити агресора, припинити воєнні злочини, покарати винних і назавжди засудити новий геноцид українців - то зараз спільна справа всього цивілізованого світу.

Ми також є у соціальних мережах:

FacebookFacebook бесплатно значок - Icon-Icons.com

InstagramInstagram – Бесплатные иконки: Социальное

Небратні5.jpg

Небратні6.jpg

 

https://www.facebook.com/%D0%A3%D0%A2%D0%95%D0%9A-%D0%9A%D0%9D%D0%A2%D0%95%D0%A3-118517349546944/