Who's Online

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Щоб пам'яті не згасла свіча...

Golodom5.jpg

День вшанування пам'яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні та у світі в четверту суботу листопада. День пам'яті припав на 26 листопада. Цього року українці вшановують 90-ті роковини Голодомору-геноциду 1932–1933 років.

Golodom2.jpg  Golodom4.jpg
В коледжі відбулися заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору. Бібліотекарки коледжу створили тематичний стенд з книг та інформаційних матеріалів. Студентам-першокурсникам розповіли про страшні випробовування, які випали на долю нашого народу під час сталінської колективізації. Студенти І ТМС А курсу Ольга Данило, Марія Місяйло, Мар'ян Смоляр, Анастасія Тимко та Яна Штибель зачитали вірші. Всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. Після жалобних заходів у приміщенні бібліотеки коледжу студенти та викладачі здійснили запалювання та покладання свічок до монументу жертвам Голодомору “Свіча пам’яті” неподалік площі Народної в Ужгороді.

Golodom3.jpg  Golodom8.jpg
Захід був організований викладачкою історії Вікторією Павлик, бібліотекарками коледжу Катериною Дичко, Мар'яною Дьолог та Катериною Ненько спільно з бібліотекарками Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Марією Корсак та Ренатою Марадик.

Golodom1.jpg

Golodom6.jpg  Golodom9.jpg

Golodom7.jpg  Golodom10.jpg

Golodom13.jpg

Golodom11.jpg  Golodom12.jpg