Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін

Викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін працюють над різноплановими питаннями, спрямованими на поліпшення якості викладання на денній та заочній формах навчання, розробкою кращих методик викладання окремих дисциплін та проведення практичних занять, готують рекомендації щодо ефективного використання навчального обладнання, наочних посібників, створюють методичне забезпечення тем, що виносяться на самостійну роботу студентів.
Головною метою роботи комісії є підвищення успішності студентів та поліпшення якості підготовки спеціалістів, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати питання господарювання в різних формах власності.
Навчальна робота організовується з урахуванням сучасних інформаційних технологій навчання, цьому слугує добра комп’ютерна база фахових навчальних кабінетів.
В структурі комісії працюють 3 кабінети:
№7 «Фінансових дисциплін та економічного аналізу»
№39 лабораторія «Прикладних комп’ютерних технологій»
№50 «Економіки та економічної теорії»
Циклова комісія створена в 1998 році, до її складу входить 9 педагогічних працівників, з них:
5 – «спеціалісти вищої категорії», 2 з яких мають педагогічне звання «викладач-методист»,
1 – «спеціаліст І категорії»,
3 – «спеціаліст».  

smochko

 

Смочко Валерія Юріївна

голова циклової комісії з 2000 року, «спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист». В 1986 році закінчила Ужгородський технікум радянської торгівлі, в 1990 році - Київський торговельно-економічний інститут за спеціальністю «Економіка торгівлі». Працює в коледжі з 1990 року.
Викладає дисципліни «Фінанси», «Економічний аналіз», «Фінанси підприємства», «Статистика», «Фінансово-банківська статистика».

 

 

 

konkus

 

Конкус Юрій Михайлович

«спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист». В 1986 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «Історія», викладає дисципліни «Політекономія», «Основи філософських знань», «Економічна теорія». 

Завідувач відділення «Економіки та підприємництва», 1987-1989 роки директор школи с. Корошиця Рівненської області. З 1990 року працює в коледжі, з 1996 року - завідуючий відділення.

stanchak m

 

Станчак Максим Петрович

«спеціаліст вищої категорії», в 1984 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності», працював у Обласному управлінні торгівлі на посаді начальника відділу, з 2000 року працює в коледжі викладачем дисциплін «Гроші і кредит», «Економіка підприємства», «Фінанси підприємства», «Страхова справа».

 

 

 

marchenko

 

Марченко Наталія Петрівна

 «спеціаліст вищої категорії». В 1975 році закінчила Ужгородський технікум радянської торгівлі, в 1981 році - Ужгородський державний університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік». 
В коледжі працює з 1981 року, з 1994 року на посаді викладача, викладає дисципліни «Економіка підприємств різних типів», «Економіка торгівлі», «Фінанси», «Ціноутворення».

 

 

 

meshko

 

Мешко Галина Володимирівна

«спеціаліст вищої категорії». У 1980 році закінчила Київський торговельно-економічний інститут, обліково-економічний факультет за спеціальністю «Бухгалтерский учет в торговле», викладає дисципліни «Економіка торгівлі», «Економічний аналіз», «Економіка підприємств». З 1998 по 2000 рр очолювала циклову комісію економічних дисциплін. Працює в коледжі з 1981 року.

 

 

 

hohrun

 

Хохрун Вікторія Йосипівна

закінчила Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Фінанси і кредит». Працює лаборантом кабінету № 39 та викладає дисципліни «Інформаційні системи у фінансово-кредитних установах», «Інформаційні системи в оціночній діяльності», «Казначейська справа». Працює в коледжі з 2013 року.

 

 

 

slabak

 

Слабак Тетяна Іванівна

«спеціаліст І категорії», закінчила Ужгородський навчальний центр Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Фінанси». Викладає дисципліни «Гроші і кредит», «Статистика», «Інвестування», «Оціночна діяльність», «Бюджетна система». Працює в коледжі з 2004 року.

 

 

 

_2.JPG

 

Носа Степан Васильович

 «спеціаліст», у 2013 році закінчив ДВНЗ «УжНУ» за спеціальністю «Фінанси і кредит», педагогічний стаж роботи 1 рік. Викладає дисципліну «Методи і моделі оціночної діяльності», «Інформаційні системи у фінансово-кредитних установах», «Ріелторська діяльність».

 

 

 

stanchak

 

Станчак Леся Максимівна

«спеціаліст», у 2000 р. закінчила Ужгородський комерційний технікум. У 2003 р. закінчила Київський національний торгово-економічний університет за спеціальністю «Фінанси». З 2002 р. працює в банківській сфері, з 2005 р. - начальник відділу експортно-імпортних операцій та валютного контролю комерційного банку.

З 2012 року працює в коледжі викладачем з дисципліни «Банківські операції».