![зображення_viber_2023-04-21_12-41-49-837](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-04-21_12-41-49-837-678x381.jpg)
20 квітня 2023 року в ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів фахової передвищої освіти Закарпатської області, в якому взяли участь 28 здобувачів освіти з десяти закладів, що є рекордом за 15 останніх років.
Учасників олімпіади привітали заступник директора з навчальної роботи коледжу Оксана РАТІ та голова журі Василь ГИНДРЮК.
Всі студенти показали гарні знання з математики. Нас радує той факт, що у цей складний період здобувачі освіти проявляють стійкий інтерес до вивчення математики.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-04-21_12-42-31-847-1024x768.jpg)
Переможцем ІІ етапу олімпіади став студент ІІ курсу ВСП «СТФК НУХТ» Денис ГУЦУЛ. У число призерів олімпіади ввійшли студенти ВСП «УТЕФК ДТЕУ» Анастасія ШИПОВИЧ, І ХТ «Б» курс (ІІІ місце) та Ірина КОЛАЧОВА, ІІ ГРС ( ІІІ місце).
Здобувачі освіти та викладачі закладів фахової передвищої освіти Закарпатської області відмітили високий рівень організації олімпіади та гостинність нашого коледжу.
Вітаємо всіх переможців та учасників олімпіади!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-04-27_11-38-09-316-1024x766.jpg)
Leave a Reply