Хто ми?

Привіт! Ми – РСС (Рада студентського самоврядування). Раді познайомитись з вами! Ми тут, щоб допомогти і підтримати студентську спільноту. Наша команда складається з енергійних та амбітних людей, які працюють разом, щоб зробити наше навчання і життя в коледжі ще кращим!

Юлія Зима

Голова Ради студентського самоврядування

Анна Воропай

Заступник голови Ради студентського самоврядування

Наталія Галамб

Секретар Ради студентського самоврядування

Навчально-науковий сектор

Сприяє активній навчальній та науковій діяльності студентів та організації участі студентів у різноманітних освітніх програмах та конкурсах.

Культурно-мистецький сектор

Залучає студентів до об’єднань за спільними інтересами та організовує екскурсії до музеїв, виставок, картинних галерей, знайомить з театральним і кіномистецтвом, а також бере участь у мистецьких подіях і творчих конкурсах.

Спортивний сектор

Проведення спортивних заходів з метою підвищення свідомості про важливість здорового способу життя та допомогу в організації і проведенні туристичних походів для активного відпочинку та зміцнення здоров’я.

Соціально-правовий сектор

Займається наданням психологічної підтримки та виховання студентів, а також вивчення морального клімату в академічних групах, проведенням соціологічних досліджень за потреби та розвитком волонтерського руху серед студентської громадськості.

Інформаційно-медіальний сектор

Сприяє поширенню інформації, включаючи у соціальних мережах, щодо діяльності студентського самоврядування та інших подій у коледжі. Забезпечує фото та відеороликів різноманітних подій, таких як концертні програми, святкові заходи, науково-практичні конференції тощо.

Туристичний сектор

Організовує туристичні екскурсії з метою ознайомлення студентів з історичними, архітектурними та природними пам’ятками. Також забезпечує організацію культурного дозвілля для студентської молоді коледжу під час туристичних подорожей.