Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін – це згуртований ефективно працюючий колектив, який нараховує 15 фахівців, різних за віком і досвідом педагогічної роботи, які на високому рівні забезпечують формування фахових та професійних компетентностей здобувачів освіти.

У складі циклової комісії працюють досвідчені викладачі:
10 спеціалістів вищої категорії, серед яких 4 мають педагогічне звання «викладач-методист»;
3 – спеціалісти першої категорії;
2 – спеціалісти другої  категорії.

Діяльність викладачів циклової комісії спрямована на розв’язання наступних пріоритетних завдань:

  • реалізація компетентнісного, особистісно орієнтованого підходу в освітній діяльності з використанням інноваційних технологій для забезпечення формування загальних та спеціальних компетентностей здобувачів освіти; 
  • надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти, розвиток їх індивідуальних пізнавальних здібностей та нахилів, формування позитивної мотивації до навчання;
  • забезпечення практичного спрямування вивчення предметів та дисциплін, орієнтованих на активну співпрацю, творчу діяльність;
  • підвищення  професійного рівня та цифрової компетентності викладачів;     
  • реалізація принципів національно-патріотичного виховання здобувачів освіти, формування європейських цінностей.

Якісну підготовку фахових молодших бакалаврів з предметів загальноосвітнього циклу та інших природничих наук забезпечує висококваліфікований колектив педагогів циклової комісії:

Чернобук Ганна Гаврилівна

Голова циклової комісії.
Викладач хімічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. У 1983 році закінчила Ужгородський державний  університет, хімічний факультет.

Гиндрюк Василь Васильович

Завідувач відділення харчових технологій.
Викладач дисциплін: «Математика», «Вища математика»; спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Відмінник освіти України. Закінчив у 1979 році Ужгородський державний університет, математичний факультет. Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Керівник навчального закладу».

Горячкін Віктор Петрович

Викладач дисципліни  «Інформатика і комп’ютерна техніка», спеціаліст вищої категорії. Закінчив Ужгородський державний університет, математичний факультет у 1995 році.

Гречин Михайло Іванович

Викладач дисципліни «Фізика і астрономія»,  спеціаліст першої категорії. Закінчив Ужгородський національний університет, фізичний факультет у 2006 році.

Данканич Федір Михайлович

Викладач дисципліни “Фізика і астрономія”, спеціаліст вищої категорії. У 1977 році закінчив Ужгородський державний університет, фізичний факультет.

Денчиля Марія Іванівна

Викладач дисциплін: «Математика», « Інформатика і комп’ютерна техніка»; спеціаліст першої категорії. У 2010 році закінчила гуманітарно-педагогічний коледж Мукачівського державного університету за спеціальністю «Початкове навчання», у 2013 році – математичний факультет Ужгородського національного університету.

Денчиля–Сакаль Ганна Михайлівна

Завідувач відділення підприємництва та торгівлі.
Кандидат біологічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладає дисципліни: «Біологія і екологія», «Безпека життєдіяльності і основи охорони  праці», «Основи фізіології та гігієни харчування». У 2005 році закінчила Ужгородський національний університет, біологічний факультет; у 2012 році – аспірантуру УжНУ біологічного факультету за спеціальністю «Генетика».

Запрутняк Вадим Вікторович

Керівник фізичного виховання, викладач дисциплін: «Фізична культура», «Фізичне виховання», спеціаліст вищої категорії. Закінчив у 2007 році факультет фізичного виховання та спорту Ужгородського національного університету.

Івановчик Омелян Михайлович

Викладач дисципліни «Захист України», спеціаліст вищої категорії. Закінчив у 1973 році факультет романо-германської філології Ужгородського державного університету, військову кафедру при УжДУ.

Касарда Любов Шандорівна

Викладач дисциплін: «Біологія і екологія», «Мікробіологія», «Безпека життєдіяльності і основи охорони  праці»; спеціаліст вищої категорії. У 2000 році закінчила біологічний факультет Ужгородського державного університету, у 2006 році – на кафедрі педагогіки і психології Ужгородського національного університету здобула кваліфікацію практичного психолога, у 2009 році закінчила ФПО УжНУ, економічний факультет за спеціальністю «Економіка підприємства».

Кундря Мирослава Михайлівна

Викладач дисципліни “Фізика і астрономія”, спеціаліст другої категорії. У 2019 році закінчила Ужгородський національний університет, фізичний факультет, навчається в аспірантурі УжНУ за спеціальністю «Фізика та астрономія».

Машура Тетяна Василівна

Викладач дисциплін: «Фізична культура», «Фізичне виховання», «Захист України»; спеціаліст вищої категорії, майстер спорту з спортивної гімнастики з 1974 року. Закінчила у 1980 році факультет романо-германської філології Ужгородського державного університету, у 1991 році – Івано-Франківський спортивний технікум.

Мулеса Тамара Федорівна

Методист коледжу.
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладає дисципліну «Математика». У 2005 році закінчила математичний факультет Ужгородського національного університету.

Чайковський Анатолій Валерійович

Викладач дисциплін: «Фізична культура»,  «Фізичне виховання», спеціаліст першої категорії. Закінчив у 1996 році Львівський державний інститут фізичної культури.

Югас Марина Андріївна

Викладач дисциплін: «Природничі науки. Хімія», «Екологія», спеціаліст другої категорії. Закінчила у 2005 році хімічний факультет Ужгородського національного університету.