![olimpgb12333652](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/olimpgb12333652-678x381.jpg)
Викладачі циклової комісії європейських мов провели олімпіаду з англійської мови серед першокурсників. Студенти приємно здивували своїми знаннями та ґрунтовними судженнями щодо проблем сьогодення. Вдячні учасникам, які відгукнулися на цей «челедж» та заохочуємо всіх до участі у нових подіях нашого закладу. «Challenges are what make life interesting, overcoming them is what makes life meaningful», -Joshua J.Marine.
Серед 16 учасників найкращих результатів досягли такі студенти:
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/olimpgb12333651-576x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/olimpgb12333653-1024x815.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/olimpgb12333654-1024x746.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/olimpgb12333655-1024x778.jpg)
Leave a Reply