![зображення_viber_2023-02-14_10-15-54-531](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-14_10-15-54-531-678x381.jpg)
13 лютого студенти 1 хт «А» курсу під керівництвом академнаставника Маріанни ПІЧКАР підготували тематичну виховну годину до дня закоханих “Під знаком Купідона”.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-14_10-15-55-879-1024x657.jpg)
Ведучі свята Ребрик Євген та Бокшан Тетяна ознайомили студентів з історією виникнення свята та цікавими фактами про поцілунки.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-14_10-15-55-314-1024x461.jpg)
Також студенти групи взяли участь в тематичних конкурсах, а юні дівчата-кондитери Текелій Іванна і Лугова Яна підготували солодку кульміняцію свята – торт “Червоний оксамит”.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-02-14_10-15-55-574-1024x461.jpg)
Leave a Reply