![Siba123](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Siba123-678x381.jpg)
Акт злуки 22 січня 1919 року є історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу. Тоді, в 1919 році українці об’єдналися, щоб жити разом в незалежній державі. Пам’ять про існування власної держави у 1917–1921 роках стала одним із наріжних каменів формування модерної національної ідентичності українців, надихала їх на продовження визвольної боротьби, яка врешті увінчалася відновленням незалежності у 1991 році.
Студенти ВСП «УТЕФК ДТЕУ» підготували відео повідомлення з нагоди Дня Соборності (за посиланням на нашому youtube-каналі). Адже, сьогодні, в умовах повномасштабної війни, захист територіальної цілісності України є обов’язком її громадян і продовженням боротьби попередніх поколінь за соборність. Тільки разом збережемо незалежність. Адже Україна єдина із власної волі від 1919 року.
Leave a Reply