![fingr12221](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/fingr12221-678x381.jpg)
14 грудня студенти ІІІ курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Облік і оподаткування» взяли участь у І етапі Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup-2022», який проводився на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/fingr12223-461x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/fingr12225-768x1024.jpg)
Тестування проводилося в оболонці MOODLE. Серед 152 команд Закарпатську область представляли 2, зокрема, команда нашого коледжу – «Ф’ючерси», до складу якої увійшли: капітан Шевчук Тетяна, Товтин Анжеліка, Бабука Аліна, Левко Марія, Прикоп Андрій, Нестеренко Володимир. Тренер команди – Смочко Валерія Юріївна, технічний супровід забезпечував Носа Степан Васильович.
Вітаємо Команду «Ф’ючерси» з гідним представленням та виходом до ІІ етапу.
Дякуємо за гостинність та інтернет підтримку комп’ютерній академії IT STEP!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/fingr12224-1024x576.jpg)
Leave a Reply