![Syniavska1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Syniavska1-678x381.jpg)
03 грудня 2022 року в Ужгороді відбувся III етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Syniavska3-1024x768.jpg)
ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» представила студентка ІI ТМС «Б» курсу Синявська Анна. Підготувала і супроводжувала студентку викладач української мови та літератури Л.І.Сливканич. Приємно, що її вихованка зайняла ІІ призове місце. На ІІ етапі цього конкурсу, який провели викладачі-філологи коледжу(Барзул Я.В., Сливканич Л.І., Сивоус М.Д.) Анна мала І призове місце. Вітаємо її з подвійною перемогою та бажаємо їй творчих успіхів.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Syniavska4-2-531x1024.jpg)
Leave a Reply