![зображення_viber_2022-11-25_20-05-32-861](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_20-05-32-861-678x381.jpg)
Сьогодні, 25.11.2022р., на базі кухні лабораторії УТЕІ ДТЕУ проходив конкурс кулінарної майстерності по приготуванні ” Автентичні страви моєї родини”. Студенти спеціальності “Харчові технології ” УТЕК ДТЕУ та студенти УТЕІ ДТЕУ готували страви у двох номінаціях – “Автентична страва моєї родини” та “Чорний ящик”. Усі учасники конкурсу продемонстрували на високому рівні свої навички роботи та презентували страви членам дегустаційної комісії.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_20-05-27-515-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_20-05-30-722-586x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_20-05-31-838-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_20-05-32-224-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_20-05-32-430-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_20-05-32-648-1024x768.jpg)
Leave a Reply