![зображення_viber_2022-11-23_09-42-42-989](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-23_09-42-42-989-678x381.jpg)
12 листопада студенти ВСП «УТЕФК ДТЕУ» разом з викладачами коледжу відвідали старовинне словацьке місто Кошице, яке в 2013 році було визнане культурною столицею Європи. Екскурсанти мали можливість прогулятися найбільшим зоопарком у Словаччині. Тут кожен міг знайти для себе щось цікаве: веселі мавпочки, кумедні ведмеді, пінгвіни, граційні антилопи, яскраві пави, папуги та ще багато інших представників фауни зі всіх куточків світу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-23_09-42-43-293-1024x768.jpg)
Студенти цікаво провели час під теплим осіннім сонцем, мали вільний час, для того, щоб насолодитися передріздвяною атмосферою одного з найкрасивіших міст Європи та добре відпочити і набратися нових вражень.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-23_09-42-43-546-847x1024.jpg)
Leave a Reply