![mito1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/mito1-678x381.jpg)
Студенти ІІІ курсу «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньо-професійна програма «Товарознавство в митній справі» разом з викладачами товарознавчо-комерційних дисциплін Дворовчик Інгою, Дьолог Маріанною, Кичера Світланою здійснили навчальну екскурсію на підприємство МИТНИЙ ПОСТ “УЖГОРОД – ВАНТАЖНИЙ” Закарпатської митниці.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/mito2-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/mito3-768x1024.jpg)
Генеральний директор ТОВ «Брокер» Кіш Віктор ознайомив студентів із основними функціями роботи підприємства та показав принцип роботи брокерської програми «Eugenia».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/mito4-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/mito5-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/mito6-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/mito7-768x1024.jpg)
Leave a Reply