![123654546](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/123654546-678x381.jpg)
14 жовтня українці святкують День захисників і захисниць України. З цієї нагоди для студентів ІІ ФБС курсу було проведено виховний захід «Козацька Покрова». Студенти слухали про історію цього свята, його значення для нашого народу. Говорили про захисників-закарпатців та волонтерів, які наближають нашу перемогу. Шану віддали також тим, хто втратив життя, захищаючи нашу свободу. Полеглих героїв вшанували хвилиною мовчання.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/123654547-1024x466.jpg)
Leave a Reply