![зображення_viber_2022-10-05_12-18-12-764](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-10-05_12-18-12-764-678x381.jpg)
29 вересня студенти першого курсу, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», з екскурсією відвідали зоологічний музей ДВНЗ «УжНУ». Цікаву лекцію по темі «Біорізноманіття нашої планети. Хребетні та Безхребетні тварини» провів завідувач зоологічного музею – Крон А. А. Студенти ознайомилися з представниками фауни усіх континентів та океанів світу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-10-05_12-18-02-574-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-10-05_12-18-14-236-766x1024.jpg)
В експозиції та фондах музею накопичені унікальні зразки, зокрема качконіс, єхидна, гігантський кенгуру, страуси – ему (Австралія), нанду (Пд. Америка) та африканський страус; пінгвіни (Антарктида), зебра, антилопи кана та гну, вінценосний журавель, марабу, фламінго, темного альбатроса (Індія), какаду, нектарниці, тропічні комахи (Африка), пума, страус нанду, тукан, крокодил-кайман, гримуча змія(Америка).
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-10-05_12-18-15-318-766x1024.jpg)
Leave a Reply