![zhdjar1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zhdjar1-603x381.jpg)
Одним із важливих завдань нашого закладу є організація практики, щоб студенти якого швидше отримали практичні навички.
З цією метою 20.09. відбулась зустріч-презентація зі стейкхолдерами із Словаччини! Презентували бази практики та запрошували студентів спеціальностей: ГРС, ХТ і Т на сезон ЗИМА 2023 в курорт Ждяр.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zhdjar2.jpg)
Віримо, що співпраця продовжиться попри військовий стан та карантинні обмеження. Адже для всієї країни важливо щоб молодь розвивалась!
Дякуємо всім, хто бере участь в організації цього проекту. Особлива подяка адміністрації коледжу за підтримку і розвиток спеціальностей: директору Волощуку С.М. та Данко Г.М.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zhdjar3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zhdjar4.jpg)
Leave a Reply