![thanks1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/thanks1-678x381.jpg)
Сьогодні був дуже емоційно-насичений екскурсійний день! Дякую студентам готельно-ресторанної справи і туризму ВСП “УТЕФК ДТЕУ”.Велика шана і повага Меморіальному музею А А. КОЦКИ, Свято-Преображенській Православній церкві на вул. Цегольнянській, Катедральному Собору, Музею-кафе “Під Замком”, Бутік-готелю Villa-P”,які завжди гостинно приймають відвідувачів!
Відео на нашому youtube-каналі (авторка відео-Вероніка Трунова) та тут.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/thanks2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/thanks3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/thanks4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/thanks5.jpg)
Leave a Reply