![eks321](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/eks321-678x381.jpg)
Під час першого навчального тижня студенти других курсів проходять ознанайомлення з обраним фахом та профільними предметами, з якими їм доведеться у найближчому майбутньому зустрітись. За традицією нашого колдежу в цей перший тиждень ми також організовуємо цікаві тематично-ознайомчі екскурсії для студентів. Цей рік не став винятком.
Другого дня осені студенти другого курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” отримали нагоду ознайомитися з безпосередньою роботою нашої банківської системи та побачити роботу справжніх фінансистів! Студенти відвідали центральне відділення OTP Bank в Закарпатській області, що знаходиться в Ужгороді на вулиці Минайській.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_091232.jpg)
Висловлюємо велику вдячність керуючому відділенням Сергію Федині за чудово проведену екскурсію та фантастичні емоції студентів!
Також для студентів приємно було побачити наших випускників, які нещодавно були на їхньому місці, а сьогодні вже працюють в одному з кращих банків України.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_091242.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_091343.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_093439.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_093456-rotated.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_095941.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_100039.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20220902_100146.jpg)
Leave a Reply