![зображення_viber_2021-12-17_19-29-01-418](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_19-29-01-418-678x381.jpg)
Впродовж тижня працівники відділу обслуговування Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва спільно із закарпатською письменницею Тетяною Мороляк провели ряд зустрічей поетичного пера “Поезія єднає серця” з студентами Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ. Молоді запропонували ознайомитися з закарпатською поезією.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_19-29-01-645-1024x576.jpg)
Тетяна декламувала свої вірші. Студенти намагалися знайти у запропонованих книжках вірші своїх земляків, і також із задоволенням їх зачитували. Усіх шанувальників пера працівники бібліотеки запросили до літературного клубу «Іскра душі»
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_19-29-01-895-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_19-29-00-927-1024x768.jpg)
Leave a Reply