![зображення_viber_2021-12-17_16-33-45-047](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_16-33-45-047-678x381.jpg)
Оригінально відсвяткували завершення навчального семестру студенти відділення харчових технологій ВСП “УТЕФК КНТЕУ”. Студенти ІІ та ІІІ курсів взяли участь в інтелектуальному кулінарному квесті та організували благодійну виставку різдвяної випічки.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_16-33-45-648-1024x768.jpg)
Відповідаючи на запитання різного формату, відгадуючи кулінарний кросворд, шукаючи добре відомі спеції, студенти мали змогу проявити свої знання та кмітливість, а також – дізнатись чимало цікавої інформації.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_16-33-46-766-1024x768.jpg)
В рамках благодійної виставки проводився майстер клас з розпису пряників – кожен бажаючий мав можливість стати учасником та спробувати свої художні здібності, присутні могли сфотографуватися біля новорічної фотозони, і, звичайно ж, скуштувати різноманітні смаколики, а головним підсумком став збір коштів для лікування Павлика Мотички.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_16-33-42-791-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_16-33-43-385-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_16-33-44-363-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-17_16-33-46-180-1024x768.jpg)
Leave a Reply