![зображення_viber_2021-12-08_17-47-24-277](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-08_17-47-24-277-678x381.jpg)
З нагоди Дня збройних сил України студенти зустрілися з тимчасово виконуючим обов’язки заступника командира військової частини А 1778 лейтенантом Андрієм Кусяком. Зустріч пройшла за сприяння завідувачки відділу обслуговування юнацтва Марії Корсак та бібліотекарки Ренати Марадик
(Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва).
Студенти слухали про особливості служби в Збройних силах України, про можливості кар’єрного зросту. Лейтенант також розповів про службу в зоні ООС.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-08_17-47-25-278-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2021-12-08_17-47-23-137-1024x768.jpg)
Leave a Reply