![online-kvest_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_1-678x381.jpg)
У рамках проекту «Підвищення обізнаності молоді Закарпатської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», що впроваджується Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста» за підтримки ІОМ Ukraine та фінансування USAIDUkraine–USAIDУкраїна, 16-17 вересня 2021 року в місті Ужгороді відбувся тренінг для тренерів. Програма тренінгу була спрямована на підвищення рівня поінформованості щодо безпечної міграції, попередження торгівлі людьми серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з високими ризиками до потрапляння в ситуації експлуатації.
Студенти з різних груп ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» ( Тетяна Кордунова, Анна Синявська – І ПТБД «Б», Марія Середич – ІІ ПТБД «В», Аніта Сметанка – ІІ ПТБД «Б», Каріна Яблонська, Гузинець Оксана, Габорець Андріана, Керецман Домініка – ІІІ ХТ «Б» ) долучилися до тренінгу, пройшли навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу? Перевір свої сили» та отримали сертифікати. Завдяки квесту студенти ознайомилися з новою інформацією, яка допоможе уникнути небезпечних ситуацій у майбутньому.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_3-1024x473.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_4-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_5-1024x714.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_6.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_7-1024x695.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/online-kvest_8-1024x576.jpg)
Leave a Reply