![Полонина_Руна_5](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Polonyna_Runa_5-678x381.jpg)
9 червня студенти ВСП «Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу» II та III Т курсу, під час проходження Виробничої технологічної та екскурсійної практики підкорювали гору Полонина Руна з висотою у 1482 м.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Polonyna_Runa_4-1024x768.jpg)
Метою проходження маршруту було побачити гірську місцевість,навчитись орієнтуватись у лісі, а на самій вершині, ознайомитись з радіолокаційною станцією і воєнними бункерами.
Керівники походу завідувач відділенням туризму та готельно-ресторанної справи Канчі В.М., викладач готель-туристичних дисциплін Данко В.В. та організатор походу викладач та майстер виробничого навчання Соловей А.І.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Polonyna_Runa_1-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Polonyna_Runa_2-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Polonyna_Runa_3-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Polonyna_Runa_6-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Polonyna_Runa_7-1024x768.jpg)
Leave a Reply