![StartUp1__копія](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/StartUp1__kopiya.jpg)
13 березня наші студенти ВСП «Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу», вперше прийняли участь в ІІІ Всеукраїнському конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge». Проект над яким працювали Карташова Домініка та Зінич Дмитро – це додаток «D&D-Travel», метою якого є заохочення клієнтів до повторних відвідувань закладу, через залучення за допомогою розважально-розвиваючого контенту додатку. Стартап призентувався на прикладі локального закладу «YeahNot». Науковий керівник проекту Соловей Андрій Іванович.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/StartUp2__kopiya.jpg)
Leave a Reply