![Конференція_ГРС_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Konferentsiya_GRS_1.jpg)
18 березня 2021р. відбулась VII Всеукраїнська студентська наукова конференція «Готельно-рестораннийта туристичний бізнес: реалії та перспективи» – цікавий науковий івент для студентів ВСП “УТЕФК” та усієї України за організацією Київського національного торговельно-економічного університету в онлайн форматі.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Konferentsiya_GRS_2-1024x576.jpg)
Студенти-доповідачі вразили цікавими ідеями та актуальними дослідженнями в сегменті HoReCa. Надихали новим баченням, креативними думками, власними позиціями в туристичному бізнесі.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Konferentsiya_GRS_3-576x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Konferentsiya_GRS_4-512x1024.jpg)
Враховуючи неординарний формат проведення події, але надихаючись такими комунікаціями побажаємо студентам натхнення, наукових та фахових досягнень!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Konferentsiya_GRS_5-1024x768.jpg)
Викладач А.М.Медяник
Leave a Reply