![Л.У_0](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/L.U_0-678x381.png)
Цими днями світова громадськість відзначає 150 років від дня народження української поетеси, фольклористки, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).
У ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету» студенти І, ІІ курсів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачі-філологи Сивоус М.Д., Сливканич Л.І. долучилися до святкування річниці.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/L.U_1.jpg)
Студенти коледжу ознайомилися із цікавими фактами дитинства, життя та біографії Лесі Українки, декламували поезії, презентували матеріали про поетесу, завдяки яким Леся сприйматиметься як наша сучасниця. Також відбувся перегляд слайд-шоу із унікальними фотографіями дитинства та життя геніальної письменниці.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/L.U_2.jpg)
Також спільно із працівниками бібліотеки було підготовлено підбірку видань основних творів Лесі Українки.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/L.U_3.jpg)
З цієї нагоди найвідомішу поезію Лесі Українки “Contra spem spero” декламує студентка 1 курсу ГРС Ангеліна Олень
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/L.U_4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/L.U_5.jpg)
Leave a Reply