![зображення_viber_2020-12-17_13-01-331](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2020-12-17_13-01-331-678x381.jpg)
Викладачі та студенти ВСП «Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ» долучилися до акції «Подаруй частинку тепла», організованій до Дня Святого Миколая. Послідовники Святого Миколая живуть у кожній українській оселі. На це свято чекають усі.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2020-12-17_13-01-33.jpg)
Викладачі та студенти ВСП «Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ» долучилися до акції «Подаруй частинку тепла», організованій до Дня Святого Миколая. Послідовники Святого Миколая живуть у кожній українській оселі. На це свято чекають усі.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2020-12-17_13-01-37-1024x745.jpg)
Leave a Reply