![5_11_19_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/5_11_19_1-678x381.jpg)
“Гарбуз – король осінніх страв”. Саме ця назва кулінарного параду сезонних страв з гарбуза об’єднала студентів випускних груп спеціальності “Туризм”, “Готельно-ресторанна справа” та “Харчові технологіі” у приготуванні сезонних страв.
Три команди на чолі з капітанами готували смаколики для дегустації. Всі учасники були нагороджені сертифікатами від закладу.
Організаторами заходу стали викладачі спецдисциплін Соловей А.І. та Пічкар М.М.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/5_11_19_7-768x1024.jpg)
Leave a Reply