![1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-1-678x381.jpg)
Готельно-ресторанний комплекс “Камелот” радо приймав сьогодні учасників польсько-украінського проекту обміну молоді “Карпатські смаки на кордоні двох культур”, студентів УТЕК КНТЕУ та учнів Технічного коледжу гастрономічної хімії та вищоі освіти м. Ярослав.
Учасники проекту під керівництвом шеф-кухаря Василя Цапа готували “М’ясо по-верховинськи” та формували індивідуальні салати згідно заданого завдання ” Black Box”. Ми безмежно вдячні організаторам та учасникам заходу за отриманий досвід.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-1-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-1-1024x768.jpg)
Leave a Reply