![11111111](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/11111111-678x381.jpg)
30 вересня 2019 року у Центральній міській бібліотеці з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек було проведено цікавий просвітницький бібліоквест «Аптека для душі», учасниками якого були студенти коледжу І курсу ПТБД «А» групи.
Жвавий інтерес та захоплення викликали у студентів завдання квесту на розшифрування висловлювань та утворення прислів’я, розгадування загадок та кросвордів тощо, які проводились у відділах читальної зали й абонементу, відділу комплектування та обробки документів.
Студенти групи вдячні директору закладу Ленарт Л.М., бібліотекарям Мамедовій Л.Ф., Сачавській А.Р. за творчий підхід та змістовну організацію заходу, який у значній мірі збагатив духовний потенціал студентів, посприяв піднесенню їх інтелектуального рівня.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/2222222222222222-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/333333333333333333-1024x614.jpg)
Академнаставник групи Г.Г.Чернобук.
Leave a Reply