![viber_image](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/viber_image-678x381.jpg)
З 23 по 27 вересня 16 студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ у супроводі викладачів А.І. Соловея та М.М. Пічкар брали участь у польсько-украінському проекті обміну молоддю – “Карпатські смаки на кордоні двох культур”, який відбувся у Технічному коледжі гастрономічної хімії та вищої освіти в м. Ярослав, Польща.
Основною метою проєкту було знайомство з національними традиціями обох країн та обмін молоді. Протягом тижня учасники проєкту вивчали культурну та історичну спадщину м.Ярослав, активно дегустували і вивчали польські традиційні страви та переймали досвід шеф-кухарів відомих готелів і закладів ресторанного господарства. Перебуваючи в Ярославі, учасники проєкту налагодили добрі взаємозв’язки та отримали багато позитивних вражень. Здійснення проєкту стало можливим завдяки зусиллям адміністраціі коледжу Г.М. Данко та С.М. Волощука. Проєкт триває, і 7-11 жовтня польська команда відвідає Ужгород.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/9-1024x678.jpg)
Leave a Reply