![32.4](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/32.4-640x381.jpg)
20 травня 2019 року в УТЕК КНТЕУ пройшла творча зустріч з журналісткою, письменницею, дослідницею історії Закарпаття Тетяною Літераті.
Пані тетяна представила дві свої книги по історії Ужгорода та розповіла студентам, як виникла ідея їх написання та як вона втілилася в життя. Письменниця показала молоді світлини довоєнного Ужгорода, розповіла історії окремих будівель, родин, мікрорайонів міста.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/32.5.jpg)
Leave a Reply