![221](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/221-678x381.jpg)
13 лютого 2019 ужгородському спорткомплексі “Юність” відбулася міська спартакіада з шахів. Приймали участь 5 команд: ПГК, УТЕК, Музичний коледж, Культосвітній коледж, СПТУ №6. Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу зайняли друге командне місце. В складі команди виступили студенти спеціальності “Фінанси і кредит”: третьокурсники Зарева Корнелія та Банк Орест і першокурсник Кан Максим. Керували командою викладачі УТЕК КНТЕУ В.В.Запрутняк та А.В.Чайковський.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/113.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/11223.jpg)
Leave a Reply