![zv_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zv_1.jpg)
29 жовтня 2018 р. в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася виховна година до Дня визволення України та Закарпаття від нацистських загарбників для студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Провели захід викладачі коледжу Оксана Фречка та Вікторія Павлик.
Студентам розповіли про місце України в Другій світовій війні, про величезні людські та матеріальні втрати, яких зазнала наша Вітчизна. Переглянули фільм “28 жовтня — День визволення України” (2012 р.). Також Оксана Фречка розповіла про хід бойових операцій по визволенню України та про важкі наслідки окупації.
Викладачі коледжу виражають подяку за сприяння в організації заходу завідуючій відділу юнацтва Галині Бомбушкар.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zv_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zv_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zv_4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zv_5.jpg)
Leave a Reply