![her_2](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/her_2.jpg)
13 листопада 2017 року студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом з викладачем історії В.З.Павлик відвідали науковий семінар по геральдиці Закарпаття. Захід проходив на факультеті історії та міжнародних відносин в ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Студентів коледжу люб’язно запросив модератор наукового семінару, старший викладач університету С.О.Ганус.
Хлопці і дівчата дізналися багато цікавої інформації про історію нашого краю. Їм показали різноманітні герби та печатки, що існували на території Закарпаття: Ужанського, Угочанського, Березького та Марамороського комітатів. Вони почули тлумачення геральдичної символіки, дізналися про значення кольорів у гербах тощо.
Захід мав велике значення у формуванні історичної свідомості та розширенні світогляду студентської молоді.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/her_1.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/her_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/her_4.jpg)
Leave a Reply