![IMG-143a370eeec69c55b333de7c2fd777d8-V](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-143a370eeec69c55b333de7c2fd777d8-V-678x381.jpg)
Під час святкування тижня туризму, за ініціативи викладача Бабич О.С. та супроводу викладачів циклової комісії Пинзеник Л.М., Канчі В.М., Федорової О.І., студенти І, ІІ, ІІІ, ІV курсів спеціальності «Готельно-туристичне обслуговування» пройшли цікавий квест у Краєзнавчому музеї архітектури та побуту. До цього заходу завдання були ускладнені. Студенти ближче познайомились з традиціями та звичаями рідного краю. Особливу подяку хочеться виразити директору музею Тетяні Сологуб-Коцан за підтримку та прекрасні організаторські здібності.
Leave a Reply