![muzey_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/muzey_1-678x381.jpg)
Студенти УТЕК КНТЕУ разом з викладачем коледжу Л.М.Пинзеник відвідали музей нашого земляка, народного художника України А.А.Коцки. Екскурсії були проведені в групах ІІ курсу (24 березня) та ІІІ курсу (22 березня) спеціальності «Готельне обслуговування».
Музей працює з 1990 року та знаходиться по вул. Вінничній,20 в м.Ужгород. Його експозиція складається з великої колекції творів художника та побутових речей, що оточували митця за життя. Усе найважливіше в мистецтві Андрія Коцки пов’язане з рідною землею. Закарпаття на все життя залишилося його улюбленою темою. Мальовничі полонини та блакитне небо, гори та прозоре гірське повітря наповнюють його картини живим диханням, народжуючи в них мерехтливе сфумато (пом’якшення обрисів фігур та предметів). Роботи художника демонструвались в Чехословаччині, Угорщині, Німеччині Мексиці, на Кубі, Шрі-Ланці, Іспанії, Фінляндії, Росіїї та інших країнах.
Виражаємо вдячність за чудову екскурсію працівникам музею Валентині Червняк та Ользі Оберемко.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/muzey_2-1024x759.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/muzey_3-1024x759.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/muzey_4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/muzey_5-1024x771.jpg)
Leave a Reply