![kvitka_9](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/kvitka_9.jpg)
З метою підвищення рівня професійної компетентності працівників лікувально-оздоровчого комплексу «Квітка Полонини» у період з 13.03. по 18.03.17р. викладачі Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ проводили навчальні тренінги.
Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ представляли викладачі фахових дисциплін Медяник Алла Михайлівна та Пічкар Маріанна Михайлівна, викладач «Етики та психології ділового спілкування» Лелекач Лариса іванівна, а також викладач «Санітарії та гігієни» Макарова Ольга Миколаївна. Заняття проходили в чудовій атмосфері взаєморозуміння викладачів та працівників закладу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/kvitka.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/kvitka_1.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/kvitka_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/kvitka_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/kvitka_6.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/kvitka_8.jpg)
Leave a Reply