![stritenya_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/stritenya_1.jpg)
15 лютого 2017 року студенти коледжу разом з викладачами Людмилою Пинзеник та Олесею Бабич відвідали Закарпатський музей народної архітектури та побуту, в якому відбулися заходи до свята Стрітення.
Юнаки та дівчата почули історію свята, дізналися про звичаї, обряди та народні прикмети, пов’язані з Стрітенням, долучилися до прогнозувань погоди на весну тощо.
Захід мав велике значення в формуванні національної свідомості студентської молоді.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/stritenya_1-1.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/stritenya_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/stritenya_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/stritenya_4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/stritenya_5.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/stritenya_6.jpg)
Leave a Reply