![zax_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_1.jpg)
В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ пройшли заходи приурочені до Дня захисника Вітчизни.
5 грудня 2016 р. відбулася зустріч з співробітником Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату, учасником АТО, молодшим сержантом Віталієм Мотилем. Військовослужбовець розповів про будні українських збройних сил, їх завдання на сучасному етапі, про свою особисту участь в АТО на Сході Україні.
6 грудня 2016 р. пройшли змагання між юнаками УТЕК КНТЕУ з розбирання і складання автомата та змагання з стрільби з пневматичної гвинтівки під керівництвом викладача коледжу О.М.Івановчика. Переможців нагородили почесними грамотами.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_5.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_6.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_7.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_8.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_9.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_10.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zax_11.jpg)
Leave a Reply