![banow_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/banow_1-678x381.jpg)
12 жовтня 2016 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулися змагання по приготуванню традиційної закарпатської страви – баношу. Гостями свята були команди Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та послуг і Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ.
Чотири команди майбутніх кухарів мали презентувати тематичну закарпатську народну сервіровку столу, емблему, презентацію команди. Після цього вони мали розпалити вогонь та приготувати банош по-гуцульськи за 1 годину. Студентам дозволялося вносити зміни в традиційну рецептуру, подавати різноманітні добавки (соуси, гриби, спеції тощо). Журі оцінювало смакові якості страви і оригінальність подавання. Привітала учасників та вручила їм грамоти і призи директор УТЕК КНТЕУ Павлюк Лариса Іванівна.
Пічкар Маріанна Михайлівна,
голова циклової комісії технологічних дисциплін
УТЕК КНТЕУ
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/banow_2-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/banow_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/banow_4-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/banow_5-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/banow_6.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/banow_7-1024x768.jpg)
Leave a Reply