![20160325_100505](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/20160325_100505.jpg)
Сьогодні, 25 березня 2016 року, у зв’язку із триванням місячника благоустрою в м.Ужгород проведено генеральне прибирання прилеглої до студентського гуртожитку.
Ужгородського торговельно- економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету(вул. Декабристів,39) території силами студентів, які проживають у гуртожитку.
В День благоустрою студенти впорядковували закріплену ділянку,привели в належний санітарний стан територію, робили обрізку дерев, а також висадили кілька нових саджанців деревець та кущів.
![20160325_100627.jpg](https://utek.uz.ua/images/20160325_100627.jpg)
![20160325_100723.jpg](https://utek.uz.ua/images/20160325_100723.jpg)
![20160325_100821.jpg](https://utek.uz.ua/images/20160325_100821.jpg)
Leave a Reply