![F0let9APngg](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/F0let9APngg-678x381.jpg)
Організатором поїздки був викладач Соловей А.І., а керівниками викладачі відділення готельно-туристичного обслуговування – Канчі В. М. та Бабич О.С., майстри з виробничої практики – Данко В.В., Федорової О.І., а також завідувач туристсько-краєзнавчого відділу Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді – Свирид Д.В.
Під час екскурсії студенти відвідали військово-історичний комплекс Бункер лінії Арапада в Воловецькому районі. Саме там фахівцями було проведено історичну екскурсію в середині бункера, що дозволило краще пройнятись та відчути всю хронологію події Другої світової війни, та дізнатись про роль даного військового об’єкту.
![BH4VfaYV2lU.jpg](https://utek.uz.ua/images/BH4VfaYV2lU.jpg)
Наступною зупинкою був Палац Шенборнів – санаторій «Карпати», де студенти мали змогу насолодитись осінніми пейзажами Карпат, прогулюючись прилеглою територією. Останньою зупинкою став Мукачівський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Працівники центру провели студентам екскурсію під час якої всі мали змогу на власні очі побачити рідкісні дерева та рослини, а також зустріти представників фауни Закарпаття.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/0Q_38xmCdZs.jpg)
Leave a Reply