![DSC02664](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC02664-600x381.jpg)
З нагоди відзначення 100-річчя з часу заснування закладу 6 жовтня 2015 року відбулася зустріч між збірними викладачів та студентів коледжу з волейболу.
У напруженому поєдинку з рахунком 3-1 перемогу здобули викладачі. Вітаємо переможців
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC02666.jpg)
З нагоди відзначення 100-річчя з часу заснування закладу 6 жовтня 2015 року відбулася зустріч між збірними викладачів та студентів коледжу з волейболу.
У напруженому поєдинку з рахунком 3-1 перемогу здобули викладачі. Вітаємо переможців
Copyright © 2024 | Розробка сайту: Globalistic
Leave a Reply