![Den_Zbroynuh_sul_2014_3](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Den_Zbroynuh_sul_2014_3.jpg)
05.12.14 р. були проведені урочисті збори студентів перших курсів та працівників коледжу, присвячені 23-річниці Збройних Сил України.
Були запрошені воїни-інтернаціоналісти полковник Балашов І.А. та полковник Понзель В.Й., які виступили перед студентами. Під час зборів було організовано перегляд фільму «Збройні сили України». В заключній частині були проведені змагання між студентами І курсів по розбиранню та складанню автомата.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Den_Zbroynuh_sul_2014_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/Den_Zbroynuh_sul_2014_4.jpg)
Leave a Reply